Možnosti platby

Platobná karta: Zadarmo

Jednoduchá, rýchla a bezpečná platba pomocou akejkoľvek platobnej karty. Údaje k svojej karte zadávate na zabezpečenej webovej stránke počas objednávky. My údaje karty nepoznáme a obdržíme len potvrdenie o úspešnej transakcii. Dopravu v rámci SR máte od nás pri tomto spôsobe platby tiež ZADARMO.

Bankový prevod: Zadarmo

Prevod medzi slovenskými bankami trvá väčšinou len 1 pracovný deň. Napriek tomu odporúčame platbu vykonať čo najskôr, tovar sa tak skôr dostane do vašich rúk. Faktúru s potrebnými údajmi k platbe obdržíte od nás e-mailom po dokončení objednávky. Aj pri tomto spôsobe platby máte od nás dopravu v rámci SR ZADARMO.

Osobne v predajni: Zadarmo

Ak si tovar vyzdvihnete v jednej z našich predajní, zaplatíte až po vyskúšaní. Samozrejme, len za tovar, ktorý vám sadne. Platiť môžete v hotovosti alebo platobnou kartou. Za osobný odber neúčtujeme ani cent navyše. Budeme radi, ak vás spoznáme osobne.

Dobierka za 1,90€

Objednávajte dnes a zaplaťte až pri prevzatí. Pri voľbe platby na dobierku zaplatíte tovar priamo prepravcovi - pri preberaní tovaru. Môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou, výber je na vás. Doprava je aj pri tomto spôsobe platby pre vás v rámci SR zadarmo. Poplatok 1,90€ platíte len za službu dobierky.